Понад мільйон гривень на місяць: стали відомі зарплати у ПриватБанку під час війни

Автор: Марченко Любов

Стали відомі зарплати топ-менеджменту у державних банках України за 2022 рік. Найвищими були зарплати у ПриватБанку. Його члени правління отримували в середньому 1,1 мільйона гривень на місяць.

Понад мільйон гривень на місяць: стали відомі зарплати у ПриватБанку під час війни - today.ua

Про те, яку винагороду за свою працю отримували працівники держбанків під час війни, розповіла epravda. Висновки щодо зарплат топ-менеджерів держбанків можна зробити із поданої ними фінансової звітності за 2022 рік.

Отже, на першій позиції із зарплат виявився ПриватБанк. За минулий рік фонд зарплати членів правління ПриватБанку становив 116,8 млн грн. Таким чином, кожен член правління в середньому отримував за місяць близько 1,1 млн грн. При цьому сумарна зарплата членів наглядової ради за рік становила 80,9 млн грн. Середньомісячна платня кожного його члена також була вельми непоганою - 675 тис. грн.

Робота топ-менеджерів Ощадбанку коштувала державі дешевше. Тамтешнім членам правління за місяць було виплачено 49,1 млн грн, а на зарплати наглядовій раді пішло 46,2 млн грн.

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Понад мільйон гривень на місяць: стали відомі зарплати у ПриватБанку під час війни

Ще в одному державному банку, Укргазбанку, членам правління за рік виплатили 64 млн грн, а наглядовій раді 57,3 млн грн.

Не відставав від своїх колег у банківському секторі і збитковий Укрексімбанк. Незважаючи на збитки, банк все ж таки зміг за минулий рік виплатити своїм членам правління 78 млн гривень. Наглядова рада коштувала банку 42,3 млн. При цьому Укрексімбанк переказав місячну зарплату своїх працівників за лютий 2022 року повністю на допомогу ЗСУ.

Журналісти видання підрахували, що якби на зарплату топ-менеджерів банків була встановлена стеля у 30 тисяч гривень, то можна було б на зекономлені гроші протягом року виплачувати щомісячну 30-тисячну премію 1268 військовим.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Проте ніхто не обмежуватиме зарплату топ-менеджерам такими сумами, оскільки у комерційних банках фахівці такого рівня можуть отримувати і до 300 тис. грн на місяць.

Нагадаємо, у НБУ назвали п'ятірку банків, яким найбільше довіряють українці.