Київстар, Vodafone і lifecell домовилися з європейськими операторами про безкоштовний роумінг для українців

Автор: Марченко Любов

Для українців, які зараз опинились у багатьох країнах Євросоюзу, діятиме безкоштовний роумінг. Українські мобільні оператори, Київстар, Vodafone і lifecell, підписали спільну заяву про це із 24 мобільними операторами з ЄС.

Київстар, Vodafone і lifecell домовилися з європейськими операторами про безкоштовний роумінг для українців - today.ua

Така інформація з’явилась на сайті Єврокомісії.

Там йдеться, що тепер усі українські переселенці, які опинилися на території країн ЄС, зможуть зв'язуватися зі своїми рідними, що залишилися в Україні, за звичайними тарифами, не переплачуючи за міжнародний зв'язок.

"Спільна заява має на меті закласти більш стабільну основу, щоб допомогти переміщеним українцям в Європі залишатися на зв'язку з рідними і друзями вдома", – йдеться у повідомленні.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Київстар, Vodafone і lifecell домовилися з європейськими операторами про безкоштовний роумінг для українців Такий жест доброї волі високо оцінили в українському уряді. На думку голови Мінцифри Михайла Федорова, безкоштовний роумінг для українців – це не лише можливість для наших співвітчизників постійно залишатися на зв'язку із рідними, а й важливий крок до цифрової євроінтеграції України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як довго буде доступним українцям безкоштовний роумінг?

Поки що його надають на три місяці, тобто з квітня по червень. Далі розглядатимуть питання щодо доцільності його продовження. При цьому враховуватимуть ситуацію, яка складеться на той час.

Нагадаємо, українські мобільні оператори у перспективі відмовляться від SIM-карток. Нові смартфони на базі Android 13 більше не підтримуватимуть фізичні SIM-картки. Тому мобільні оператори переходитимуть на віртуальну картку еSIM. При цьому перехід з одного оператора на інший у такому смартфоні буде дуже простим.