АТБ відновлює роботу низки своїх супермаркетів у Києві, Харкові та інших населених пунктах, які сьогодні стали гарячими точками. Користуючись кожним днем затишшя, корпорація відкриває свої магазини, щоби забезпечити доставку продуктів людям поближче до їхніх домівок.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби корпорації АТБ.
Зокрема, у Києві відновили роботу 11 магазинів цієї торгової мережі. Таким чином, на сьогодні у столиці діє 45 торгових точок, що належать до мережі АТБ. Ще 10 супермаркетів реанімувалися на околицях столиці – в Борисполі, Яготині та Софіївській Борщагівці.
У другій столиці України, Харкові, кількість працюючих супермаркетів АТБ поповнилася 8 магазинами, що відновили торгівлю. Сумарно зараз у місті-герої працює 45 магазинів цієї мережі, як і в Києві. В умовах воєнного стану магазини мережі АТБ працюють у посиленому режимі, а багато з них, розташовані в безпосередній близькості від місць бойових дій, – ще й за гнучким графіком. Компанія щогодини моніторить ситуацію в усіх населених пунктах, де є її магазини. Коригувати логістику, прокладаючи нові маршрути доставки товарів, та маневрувати графіками роботи доводиться в ручному режимі. Проте фахівці корпорації справляються із цим.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Там, де стає дуже гаряче, магазини тимчасово закривають, щоб не наражати на зайвий ризик їхній персонал і покупців. Але, як тільки ситуація трохи стабілізується, АТБ відразу відкриває свої торгові точки. Компанія усвідомлює соціальну місію, яку зараз покладено і на АТБ, і на інших рітейлерів.
До речі, в АТБ щодня оновлюється інформація про всі працюючі магазини у різних регіонах країни. Знайти її можна за таким посиланням.
Нагадаємо, компанія АТБ розпочала пряме імпортне постачання продовольства у свої магазини. Продукти постачають безпосередньо з країн Прибалтики, Польщі і Туреччини. Через це на упаковках товарів немає маркування українською мовою. Однак це не означає, що вони виготовлені за іншою рецептурою чи завезені до України підпільно. Просто ці товари призначалися для внутрішнього споживання, а не на експорт.