“Ашан“ частково припиняє поставки товарів до Росії: як працюватимуть магазини

Компанія "Ашан" частково йде з російського ринку. Головний офіс французької мережі супермаркетів вирішив припинити постачання та зупинити інвестиції мережі в Росію. При цьому супермаркети в російських містах продовжать працювати.

“Ашан“ частково припиняє поставки товарів до Росії: як працюватимуть магазини - today.ua

Ще недавно мережа "Ашан" відмовлялася обмежувати свою роботу в Росії, але бунт по всьому світу, і податкові санкції з боку України змусили внести зміни до роботи супермаркетів мережі на території Росії.

Зокрема, про відкриття нових магазинів у РФ більше не йдеться, асортимент товарів стане в рази біднішим через заборону імпорту, до того ж скасовується підтримка IT-технологій і проектів "Ашан" в Росії.

За словами співробітників "Ашана", 90% асортименту складають імпортний одяг, взуття, товари для дому, текстиль, а також деякі сири, ковбаси, шоколад, бакалія, напівфабрикати. Замінити їх доведеться продуктами вітчизняного виробництва.

“Ашан“ частково припиняє поставки товарів до Росії: як працюватимуть магазини

З новими обмеженнями товарообіг "Ашана" у Росії впаде ще сильніше. Це означає, що згодом супермаркети мережі будуть змушені закритися повністю через збитки.

В Україні 5 квітня ухвалили в першому читанні законопроект про підвищення податків для компаній, які продовжують роботу в Росії. Серед них у тому числі і французький Auchan. Компанія, яка продовжує фінансувати війну в Україні, зобов'язана сплачувати в 1,5 рази більше податків. Ця вимога стосуватиметься всіх компаній, які під час війни залишилися працювати не лише в Україні, а й продовжують діяльність у Росії.

Раніше повідомлялося, як у Європі бойкотують супермаркети "Ашан" через відмову залишати російський ринок.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua