Оренда житла в Києві: ціни знижуються, але є квартири, які не дешевшають

За підсумками квітня оренда житла в Києві подешевшала. Однак подешевшали не всі квартири, а лише ті, в яких кілька кімнат. Ціни на однокімнатні квартири залишаються найвищими.

Оренда житла в Києві: ціни знижуються, але є квартири, які не дешевшають - today.ua

У квітні оренда житла в Києві в середньому обходилася по 9 доларів за квадратний метр. Це на цілий долар нижче, ніж у березні. У Києві дешевшає оренда житла, проте дешевше стають лише квартири на дві, три і більше кімнат. Однокімнатні квартири, як і раніше, тримають ціну.

Середня вартість квадратного метра в орендованих однокімнатних квартирах залишилася на березневому рівні - 10 доларів. При цьому за оренду квадратного метра двокімнатної квартири просили по 9 доларів, а в трикімнатних виставляли ціну по 8 доларів за квадрат.

Такими є результати дослідження ринку вторинної нерухомості. Експерти провели аналіз оголошень, які були розміщені у квітні. Оренда житла в Києві: ціни знижуються, але є квартири, які не дешевшають Найдорожчою традиційно залишається оренда житла в Печерському районі столиці. У цьому районі винайм однокімнатної квартири обійшовся у квітні в середньому по 8223 долара. В усіх інших районах столиці оренда житла обходиться дешевше.

Найдешевше можна зняти квартиру у Деснянському районі. Тамтешнє однокімнатне помешкання можна було зняти лише за 285 доларів на місяць.

Найчастіше кияни здають в оренду однокімнатні квартири

У загальній масі житла, пропонованого в оренду, 45% складають саме однокімнатні квартири. Двокімнатні квартири пропонують в 37% випадків. 15% ринку оренди житла припадає на трикімнатні квартири. І лише 3% з пропонованого в оренду становлять квартири, в яких більше трьох кімнат.

Нагадаємо, в Києві стрімко зростає вартість житла в новобудовах. За темпами зростання цін на житло Україна випереджає світові показники.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua