Оренда нерухомості в Чорнобилі: у Зоні відчуження будуть здавати занедбані приміщення

Автор: Марченко Любов

Оренда нерухомості в Чорнобилі може стати вельми перспективною справою як для громадян, які будуть її орендувати, так і в цілому для розвитку цього регіону.

Оренда нерухомості в Чорнобилі: у Зоні відчуження будуть здавати занедбані приміщення - today.ua

Орендувати об'єкти в Зоні відчуження пропонує Фонд держмайна. У ФДМ відзначають, що в районі, прилеглому до Чорнобильської АЕС, збереглося чимало колишніх промислових об'єктів, нежитлових приміщень і бетонних майданчиків, які можна використовувати як промислові майданчики під закладання нового бізнесу.

Фахівці кажуть, що тутешні об'єкти можуть бути вельми привабливі для розміщення об'єктів "зеленої енергетики" та їхнього подальшого розвитку.

Здаючи в оренду тутешню нерухомість, влада сподівається залучити інвестиції в розвиток цього регіону і зробити його, якщо не придатним для проживання (це ще буде дуже нескоро), то хоча би перспективним для розвитку промисловості. Оренда нерухомості в Чорнобилі: у Зоні відчуження будуть здавати занедбані приміщення Якщо в регіон вдасться вкласти якісь інвестиції, то він стане більш відвідуваним. Адже навіть у такому запущеному вигляді як зараз, Зона відчуження все одно вабить до себе як вітчизняних, так і зарубіжних туристів.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Оренда нерухомості в тутешніх місцях є єдино можливим способом її використання. Адже, згідно із законом, приватизація будь-яких об'єктів в околицях Чорнобиля заборонена.

Нагадаємо, тим часом учені не виключають нової аварії на Чорнобильській АЕС. Датчики, встановлені під саркофагом в районі зруйнованого четвертого енергоблоку, фіксують подальший процес поділу ядерного палива. На щастя, ця реакція поки йде повільно, і в учених є надія, що вона може згаснути сама по собі. Однак не виключено, що так не станеться, і вона буде лише наростати. Але в будь-якому випадку у фізиків є ще кылька років, щоб обміркувати цю проблему і придумати, як її вирішувати, якщо вона представлятиме реальну загрозу.