Вже 40 українських компаній переїхали у безпечні райони України

Автор: Максимов Віталій

Наразі вже 40 українських компаній із районів бойових дій переїхали до безпечних регіонів. Із них 18 компаній уже почали роботу на новому місці, повідомила прес-служба Міністерства економіки України.

Вже 40 українських компаній переїхали у безпечні райони України - today.ua

У повідомленні йдеться про те, що найближчим часом ще майже 300 компаній переїдуть із району боїв до безпечних регіонів, щоб там відновити виробництво.

Загалом Міністерство економіки вже отримало 898 заявок від підприємств на переїзд за умов війни. Опрацьовано 86% заявок.

Підприємства перевозять до безпечних регіонів поїздами та автотранспортом Укрпошти. Перевезення здійснюється безкоштовно. На АЗС можна заправитись без ліміту. Проїзд через блокпости поза чергою. Відповідні рішення ухвалив Кабінет Міністрів.

Популярні зараз

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

Росія застосувала у Харківській області нову потужну електронну зброю

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вже 40 українських компаній переїхали у безпечні райони України Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українські підприємства повертати працівників та відновлювати роботу, якщо, звичайно, дозволяє безпека. Уряд виплачуватиме роботодавцям по 6500 гривень за кожного працевлаштованого переселенця.

Раніше стало відомо, що в Україні хочуть забирати майно у підприємців через необґрунтоване підвищення цін під час війни.