“Зима буде надскладною“: влада вирішила різко снизити температуру в багатоквартирних будинках України

Опалювальний сезон в Україні має розпочатися вчасно та тарифи на тепло не планують міняти. Однак у багатоквартирних будинках України стане прохолодніше. Температура повітря знизиться зі стандартних 18-20 градусів до 16.

“Зима буде надскладною“: влада вирішила різко снизити температуру в багатоквартирних будинках України  - today.ua

Відповідну інформацію надав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Він закликав наших співгромадян до економії та наголосив, що вони мають перестати обігрівати вулицю. Українці мають звикати до нових реалій та брати приклад з європейських країн.

"Очевидно, що ця зима буде надскладною... Ми повинні відвикнути жити взимку з відкритими вікнами і обігрівати вулицю. Вважаємо, що оптимальна температура в будинку повинна коливатися в межах 18-20 градусів, але в жодному разі не нижче 16 градусів. Як в економних країнах розвиненої Європи", - написав чиновник на своїй сторінці у Facebook.

Чернишов зазначив, що те, як громадяни України переживуть майбутню зиму, залежить від кожного з них. Він наголосив, що готуватися до холодів потрібно саме зараз. Основне завдання влади – оцінити ризики, підготуватися до них та забезпечити безперервність тепла.

“Зима буде надскладною“: влада вирішила різко снизити температуру в багатоквартирних будинках України Нагадаємо, президент Володимир Зеленський пообіцяв, що весь внутрішній видобуток газу та вугілля спрямують на внутрішні потреби України.

Глава "Нафтогазу України" Юрій Вітренко повідомив, що нашій країні доведеться докупити доведеться 5,8 млрд куб. м газу, що коштуватиме близько 8 млрд доларів. Потрібно забезпечити запас 19 млрд кубометрів.

Раніше повідомлялося, що взимку мільйони українців можуть залишитися без опалення.