Зеленський розповів, куди насправді пішли гроші, зібрані світовою спільнотою для України

Президент Володимир Зеленський заявив, що зібрані світовою спільнотою мільярди євро не було перераховано до України після початку війни. Переважна більшість грошових потоків була перенаправлена до бюджету інших держав...

Зеленський розповів, куди насправді пішли гроші, зібрані світовою спільнотою для України - today.ua

Україна в умовах воєнного стану страждає від занепаду в економіці та нестачі коштів на покриття найважливіших державних витрат, включаючи соціальні виплати та витрати на армію. Український лідер зазначив, що 8,1 мільярда євро, які було зібрано для допомоги Україні світовою спільнотою, а також 1 мільярд євро, виділений Європейською комісією, так і не було перераховано Україні.

Здебільшого обіцяні на допомогу Україні гроші були перераховані тим державам, які приймають українських біженців. Такий стан справ Володимир Зеленський вважає не зовсім справедливим. Про це глава держави повідомив в інтерв'ю онлайн-ЗМІ, текст якого Офіс Президента опублікував 16 квітня.

Зеленський розповів, куди насправді пішли гроші, зібрані світовою спільнотою для України "Я вважаю, що це не дуже справедливо - те, що відбувається. Тому що на біженців деякі країни виділяють гроші, навіть є ті чи інші акції. Але я особисто попереджав, що якщо гроші виділяються, то вони мають заходити в нашу державу. А наша держава має перераховувати вже людям, які є у державі, чи є біженцями", - пояснив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський закликав українських біженців повертатися додому та піднімати економіку в умовах війни.