Зарплати перестали зменшуватися: які суми пропонують українцям під час війни

В Україні перестали знижуватися зарплати у більшості галузей. Цього місяця компанії, які продовжили працювати під час війни, оптимізували витрати. Стало відомо, на які суми можуть розраховувати українці у кризових умовах.

Зарплати перестали зменшуватися: які суми пропонують українцям під час війни  - today.ua

У квітні середня зарплата в Україні зменшилася на 10%, а у травні впала до критичних позначок. Нині ж ситуація стабілізувалася. У червні роботодавці пропонують претендентам у середньому 20 100 гривень.

Гідна оплата праці – традиційно у керівників, представників ІТ-сфери та консалтингу. У червні з'явилися пропозиції із високими зарплатами у сферах нерухомості, будівництва, управління персоналом та видобутку сировини.

Аналітики помітили пожвавлення на ринку нерухомості у великих містах. Роботодавці почали активніше пропонувати вакансії ріелторів.

Знизилися заробітні плати фахівців з PR, маркетингу, медиків та фармацевтів, охоронців, робітників та студентів.

Зарплати перестали зменшуватися: які суми пропонують українцям під час війни Максимальні зарплати зафіксовані у столиці – у середньому професіонали можуть розраховувати на 29,5 тисячі гривень. У Львівській області в середньому пропонують 20,5 тисячі гривень, Миколаївській – 19,5 тисячі гривень, Дніпропетровській – 19,1 тисячі гривень та Одеській – 18,7 тисячі гривень.

Мінімальні заробітні плати в Івано-Франківській та Полтавській областях – 11,8 тисячі гривень, Харківській області – 10,5 тисячі гривень, Кіровоградській та Рівненській областях – 10,4 тисячі гривень.

Раніше повідомлялося, які фахівці і під час війни в Україні одержують високі зарплати – до 70 тисяч гривень.

ДЖЕРЕЛООbozrevatel