Зарплата від 35 тисяч гривень: в Україні з'явилася грошова робота для людей без вищої освіти

Зарплата від 35 тисяч гривень доступна в Україні не лише людям з вищою освітою. Стало відомо, на які посади можна претендувати без диплома вишу.

Зарплата від 35 тисяч гривень: в Україні з'явилася грошова робота для людей без вищої освіти  - today.ua

Навіть під час війни в Україні є високооплачувана робота. Зокрема, високий дохід пропонують таксистам на власному транспорті, агентам нерухомості, менеджерам з продажу зі знанням іноземних мов.

За даними кадрового порталу, середня зарплата українців – лише 15 тисяч гривень. Однак є сфери, які оплачуються набагато краще.

Вакансії з зарплатою від 35 тисяч гривень для українців без вищої освіти

Водій-міжнародник, який перевозить вантажі, може розраховувати на середній дохід у 50 тисяч гривень. У нього мають бути права категорії РЄ, які дозволяють керувати транспортними засобами з тягачом, напівпричепом, причепом, маса якого перевищує 750 кг.

Таксист. Водії, які перевозять пасажирів, на місяць заробляють у середньому від 15 до 45 тисяч гривень. Дохід залежатиме від наявності власного авто, навичок водія, а також часу, що приділяється роботі.

Операційний менеджер одержує близько 35 тисяч гривень. До його обов'язків входять організація та координація роботи складів. Претендентам на таку роботу потрібно знати англійську мову на рівні від Upper Intermediate та вище, а також вміти працювати з програмами MS Office та 1С.

Ріелтор. Агенти з нерухомості одержують від 15 до 80 тисяч гривень на місяць. Зарплата залежатиме від відсотка та кількості угод, укладених на місяць. Дохід може бути як мінімальним, так і високим, якщо вдасться продати або здати більше об'єктів (квартир, будинків, земельних ділянок тощо).

Зарплата від 35 тисяч гривень: в Україні з'явилася грошова робота для людей без вищої освіти

Нагадаємо, що серед найпопулярніших професій в Україні – менеджери з продажу, продавці та водії. Вони в середньому заробляють 12-22 тисячі гривень на місяць.

Раніше повідомлялося про зарплати українських військовослужбовців. Стало відомо, які суми отримають наші захисники у травні.

ДЖЕРЕЛООбозреватель