Зарплата від 30 тисяч гривень без вищої освіти: в Україні з'явилися високооплачувані вакансії

Зарплата від 30 тисяч гривень доступна в Україні і людям без вищої освіти. З'явилися високооплачувані вакансії з високим щомісячним доходом.

Зарплата від 30 тисяч гривень без вищої освіти: в Україні з'явилися високооплачувані вакансії  - today.ua

За даними порталу Work.ua, українські роботодавці готові платити гідні зарплати навіть тим, хто не має вищої освіти. Відсутність диплома ВНЗ – не перешкода для працевлаштування для як мінімум п'яти фахівців у різних сферах.

Вакансії із зарплатою від 30 тисяч гривень

Механік

Фахівець, який діагностує стан транспорту та проводить ремонтні роботи, може заробляти за місяць від 30 тисяч гривень. Потрібний досвід від двох років. Розмір зарплати залежатиме від обсягу проведених робіт. У крупних та затребуваних СТО дохід традиційно вищий.

Тонувальник авто

Ще одна актуальна професія, яка передбачає тонування скла, їх зміцнення та захист, а також зняття плівок та розтонування. Обов'язковою вимогою роботодавців є досвід роботи від року. Заробітна плата радує око та кишеню – спеціалістам пропонують від 45 тисяч гривень.

Водій бензовоза чи вантажівки

Затребувану вакансію пропонують мережі АЗС та представники рітейлу. Чоловікам у середньому платять 4 гривні за кожний кілометр. За місяць можна заробити близько 50 тисяч гривень. Від потенційних кандидатів потрібний досвід роботи від року, їм пропонують їм офіційне працевлаштування.

Маляр МДФ-фасадів

Такий фахівець може розраховувати на 40 тисяч гривень на місяць. Вимоги – досвід роботи з деревом та пульверизатором, потрібно буде наносити фарбу на фасади. Роботодавці пропонують "білу" зарплату та офіційне працевлаштування.

Агент з нерухомості

Професійні рієлтори можуть заробляти до 100 тисяч гривень. Головні навички – знаходити цікаві об'єкти та вигідною їх продавати, знати тонкощі оформлення нерухомості. Максимальні зарплати – у агентів, які займаються елітними об'єктами.

Де в Україні найвищі зарплати

Аналітики зазначають, що найвищі зарплати під час повномасштабної війни пропонують у Волинській (21,5 тис. грн), Тернопільській (в середньому 23,5 тис. грн), Львівській (19,5 тис. грн), Рівненській (21 тис. грн) та Закарпатській областях (21 тис. грн).

Зарплата від 30 тисяч гривень без вищої освіти: в Україні з'явилися високооплачувані вакансії

Розмір зарплати багато в чому залежить від міста. У маленьких населених пунктах заробітки зазвичай нижчі, ніж у мегаполісах.

Нагадаємо, що у багатьох військовослужбовців забрали доплату у розмірі 30 тисяч гривень. З'явився законопроект із вимогою повернути "премію" захисникам нашої батьківщини.

ДЖЕРЕЛООбозреватель