Зарплата до 80 тисяч гривень без вищої освіти: названо найбільш високооплачувані вакансії в Україні

Наявність вищої освіти давно перестала бути основним чинником для високої зарплати. Названо фахівці, які можуть розраховувати на дохід до 80 тисяч гривень на місяць навіть без диплома вишу.

Зарплата до 80 тисяч гривень без вищої освіти: названо найбільш високооплачувані вакансії в Україні  - today.ua

Гідний заробіток в Україні навіть під час війни доступний професіоналам, особливо затребуваним у цей період. У той час як середня заробітна плата становить 15 тисяч гривень, вони можуть розраховувати на значніші гонорари.

Водій-міжнародник, який перевозить вантажі до різних країн, отримує близько 50 тисяч гривень на місяць.

Водій таксі заробляє від 15 до 45 тисяч гривень на місяць, залежно від графіка роботи та навичок. Головна вимога – наявність власного авто, без якого не можна розраховувати на високий заробіток.

Менеджери отримують до 35 тисяч гривень за наявності навичок роботи з ПК, знання 1С та англійської мови на рівні Upper Intermediate та вище. До обов'язків можуть входити координація процесів, організація діяльності складів, закупівлі та продаж.

Зарплата до 80 тисяч гривень без вищої освіти: названо найбільш високооплачувані вакансії в Україні

Агент нерухомості може розраховувати на зарплату від 15 до 80 тисяч гривень на місяць. Ріелтори частіше працюють за відсоток від угод, тому їхній дохід варіюється в залежності від вартості об'єктів, які продають або здають в оренду.

У переліку найактуальніших вакансій – продавці-консультанти, які заробляють від 12 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що з 1 лютого зарплати українських військовослужбовців зміняться – у багатьох заберуть щомісячні премії у розмірі 30 тисяч гривень.

ДЖЕРЕЛООбозреватель