Зарплата до 100 тисяч гривень: в Україні з'явилася високооплачувана робота для пенсіонерів

В Україні за умов війни склалася складна ситуація на ринку праці. Чимало громадян залишилися без роботи. Ні для кого не секрет, що молоді легше знайти роботу, ніж пенсіонерам. Однак є винятки. Одна із транспортно-логістичних компаній оголосила конкурс на вакансію водія-міжнародника із зарплатою до 100 тисяч гривень. Причому працевлаштуватися може навіть людина зрілого віку.

Зарплата до 100 тисяч гривень: в Україні з'явилася високооплачувана робота для пенсіонерів  - today.ua

На профільному сайті з пошуку роботи вказані умови, яким має відповідати ідеальний кандидат. Резюме можуть подавати і пенсіонери. Головне – у нього мають бути біометричний закордонний паспорт та посвідчення водія категорії СЕ. До обов'язків співробітника входять вантажоперевезення по Україні та іншим країнам Європи.

Також потрібні 2-річний досвід транспортування вантажів у нашій країні та за кордоном, досвід у перетині кордону та орієнтація у транспортних шляхах Європи. Претендент на посаду повинен знати влаштування вантажівок.

Конкурентними перевагами будуть працьовитість, самовіддача, відповідальність, дисциплінованість та порядність.

Зарплата до 100 тисяч гривень: в Україні з'явилася високооплачувана робота для пенсіонерів

Майбутньому співробітнику обіцяють повну зайнятість та офіційне працевлаштування. Він зможе розраховувати на високий рівень оплати – від 40 до 100 тисяч гривень. Рівень доходу буде визначено за підсумками співбесіди.

Зарплата до 100 тисяч гривень: в Україні з'явилася високооплачувана робота для пенсіонерів

Раніше повідомлялося, як знайти роботу українцям віком від 60 років, та які вакансії доступні пенсіонерам.

Нагадаємо, що у 2022 році в Україні різко зменшилася кількість вакансій, а попит зріс у багато разів. Серед претендентів спостерігається висока конкуренція за робочі місця. За прогнозом аналітиків, у 2023 році в Україні побільшає пропозицій від роботодавців, а зарплати зростуть на 20%.

ДЖЕРЕЛОАпостроф