Зарплата 100 тис. грн: які високооплачувані вакансії пропонують українцям у різних регіонах

Автор: Леся Ловіцька

В Україні під час повномасштабної війни прибутки більшості громадян знизилися. Проте навіть за умов економічної кризи роботодавці продовжують виплачувати високі зарплати деяким працівникам. Стало відомо, хто може розраховувати на зарплату у 100 тис. грн.

Зарплата 100 тис. грн: які високооплачувані вакансії пропонують українцям у різних регіонах - today.ua

Традиційно на ринку праці максимальний заробіток пропонують професіоналам у сфері IT. Прибуток Full stack програмістів у середньому становить 120 тис. грн.

Де в Україні найвищі та найнижчі зарплати

Максимальний середній заробіток доступний для жителів Києва – 19 тис. грн. При цьому різниця у вакансіях величезна: айтішникам пропонують близько 100 тис. грн, тоді як стікерувальникам – лише 8 тис. грн.

За даними кадровиків, середня заробітна плата у Львові – 17 тис. грн. Максимальний дохід – у керівників відділу продажу – близько 50 тис. грн., а мінімальний – у посудомийниць – 9 тис. грн.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Середня зарплата в Ужгороді та Дніпрі – 16 500 грн. У східному регіоні найбільше одержують військовослужбовці – близько 47 тис. грн, а найменше прибиральниці – 8 тис. грн. На заході країни посудомийниці та прибиральниці заробляють близько 10,5 тис. грн., а ремонтники – 35 тис. грн.

Низькі зарплати у Кривому Розі – близько 12 тис. грн, а високі – у водіїв-міжнародників. На мінімальний дохід розраховують прибиральниці – 6,8 тис. грн.

Мешканці Сум у середньому заробляють на місяць 12,5 тис. грн. Там максимальний дохід пропонують регіональним менеджерам – 27,5 тис. грн, а мінімальний офіціантам – 8,5 тис. грн.

Зарплата 100 тис. грн: які високооплачувані вакансії пропонують українцям у різних регіонах

Українцям не вистачить життя, щоб заробити 1 млн доларів. За даними аналітиків Рicodi, середня зарплата в Україні – 14 236 грн. Громадяни з таким доходом змогли б заробити ці кошти за 215 років та 10 місяців.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялося, що більшості українців для виживання потрібно 10,4 тис. грн, а для повного щастя - 50 тис. грн доходу на місяць на кожного члена сім'ї.

Нагадаємо, хто із українських захисників одержує зарплату від 100 тис. грн.