Навіщо класти смартфон у холодильник: дві головні причини

Смартфон давно став нашим надійним другом та помічником. Багато людей настільки звикли до мобільних телефонів, що не уявляють без них життя. Іноді вони кладуть улюблений гаджет у холодильник. Навіщо це робити, знають експерти у галузі технологій.

Навіщо класти смартфон у холодильник: дві головні причини  - today.ua

Смартфон може надати у холодильнику з кількох причин. Опустимо ту, коли людина у пошуках їжі випадково залишить девайс у недозволеному місці. Є дві головні причини, навіщо це справді можна зробити.

Перша обумовлена перегрівом. У спекотний літній сезон вам телефон може занадто нагрітися, що може призвести до поломки. Тоді є сенс ненадовго відправити його на полицю з продуктами. З тією ж метою мобільний можна відправити під увімкнений кондиціонер - щоб він швидше "прийшов до тями".

Друга причина покласти пристрій у холодильник – необхідність швидко розрядити батарею. Справа в тому, що при низькій температурі літій, що міститься в акумуляторі, загусне. Він втрачає здатність передавати енергію. В результаті – рівень заряду різко падає.

Навіщо класти смартфон у холодильник: дві головні причини Примітно, що деякі люди кладуть телефон у холодильник, сподіваючись таким чином блокувати прослуховування. Це не має нічого спільного із реальністю.

Фахівці не рекомендують без необхідності піддавати смартфон екстремальним температурам – це може негативно вплинути на її функціональність.

Нагадаємо, навіщо смартфон кладуть екраном донизу: користувачі переслідують три цілі.