YouTube вводить нові правила з 1 червня: що чекає українських користувачів

Відеохостинг YouTube з 1 червня 2021 року запускає нові правила, які торкнуться всіх користувачів і блогерів.

YouTube вводить нові правила з 1 червня: що чекає українських користувачів - today.ua

У розділі "Умови використання" на сайті компанії Google повідомляється, що з 1 червня YouTube буде вставляти рекламні ролики в усі відео без винятку. Навіть якщо вони не підключені до партнерської програми. Оновлення буде діяти на території України та інших країн світу.

YouTube отримає право монетизувати весь контент на відеохостингу шляхом розміщення реклами в самому відеоролику або поруч з ним, а також стягувати додаткову плату з користувачів за доступ до контенту.

YouTube вводить нові правила з 1 червня: що чекає українських користувачів

"Починаючи з 1 червня 2021 року, всі виплати, які ви маєте право отримувати від YouTube за умовами інших договорів, укладених між вами і YouTube (наприклад, дохід від спонсорства, Суперчату і участі в Програмі партнерства, будуть вважатися нарахуванням роялті. Якщо цього вимагає закон, компанія Google буде утримувати податки з таких виплат", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що раніше стало відомо про введення оподаткування для блогерів в YouTube. Автори, які знаходяться в будь-якій точці світу, повинні будуть частина прибутку перераховувати за перегляди користувачами з США. Українські блогери теж потрапляють під дію нової постанови.