Українських біженців у Канаді здивували умови життя: у країні немає тротуарів, величезні упаковки товарів та чайові

Автор: Леся Ловіцька

Канада прийняла близько 90 тисяч українських біженців. У березні стартувала програма отримання віз тимчасового перебування. Половину заявок уже схвалено. Наші співвітчизники здивовані умовами життя у країні. Є різкі відмінності від того, до чого вони звикли на Батьківщині.

Українських біженців у Канаді здивували умови життя: у країні немає тротуарів, величезні упаковки товарів та чайові - today.ua

Мандрівник Максим Циркель розповів, із чим зіткнувся у Канаді, яка вважається однією із найдорожчих країн світу. Меню у фастфуді коштує від 8 доларів, а проїзд у транспорті – від 3,2 долара. При цьому всі ціни наведені без податку. На касі при оплаті до суми чека додадуть чайові, які становлять 15-18%. За бажання перекусити у якомусь закладі потрібно додавати до цінників по 30%.

Чоловіка вразили величезні упаковки товарів, які фасують багато кілограмів і літрів відразу. Молоко, сік бідонами – звична річ. Така сама ситуація з побутовою хімією. При цьому багато українських продуктів.

"Одним з найбільших маркетів є польський. Там продається величезна кількість українських товарів. Під час відвідин цього магазину я відчув себе наче вдома. Там реально можна купити все", - наголосив Циркель.

Популярні зараз

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

У Мінекономіки спрогнозували зростання курсу долара до 50 гривень

Верховна Рада знайшла додаткові підстави для припинення виплати пенсій

Греція остаточно відмовила у передачі систем Patriot Україні: названо причину

Українських біженців у Канаді здивували умови життя: у країні немає тротуарів, величезні упаковки товарів та чайові

У країні легалізована марихуана – її курять, їдять та п'ють. Українці вражені й вуличними зручностями. Всюди безкоштовні туалети, при цьому чисті. Незвичайною є і відсутність тротуарів у багатьох регіонах. За містом важко зустріти людей без авто.

"Люди настільки звикли, що у всіх є автомобілі, що ніхто не думає про тротуари. У більшості спальних районів та у маленьких містечках їх майже немає. Якщо так трапилось, що ви кудись йдете пішки, то йти доведеться по дорозі", - цитує Максима РБК.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чоловік звернув увагу на рекламу у країні. Там шукають добровольців для тестування різних програм та препаратів.

Нагадаємо, які виплати доступні українським біженцям у Канаді.