Xiaomi презентує смартфон з камерою в центрі екрану: фото унікального гаджета

Компанія Xiaomi готує масштабну презентацію унікального смартфона. Гаджет отримає підекранну фронтальну камеру, яка поліпшить якість фотографій.

Xiaomi презентує смартфон з камерою в центрі екрану: фото унікального гаджета - today.ua

Анонс першого смартфона Xiaomi очікується 10 серпня 2021 року. Мільйони шанувальників по всьому світу завмерли в очікуванні, адже тепер у них з'явиться можливість придбати унікальний і зручний гаджет з підекранною фронтальною камерою - Mi Mix 4.

Як завжди, завдяки інсайдерам користувачі змогли побачити секретне фото нового пристрою. Знімок зроблений на виробництві смартфонів Xiaomi з фотокамерою прямо в центрі дисплея.

Ніяких вирізів під фронтальну камеру на екрані смартфона Xiaomi немає, що, безумовно, дуже радує. Адже багато хто боявся, що підекранна камера зіпсує зовнішній вигляд і функціонал гаджета. На щастя, розробники зуміли розташувати камеру таким чином, щоб це не заважало користувачу. Xiaomi презентує смартфон з камерою в центрі екрану: фото унікального гаджета Новий гаджет від Xiaomi також отримає відразу три сенсора, один з яких розташовується в центрі. Нижня і верхня сенсори відповідають за сканування відбитку пальців і освітлення. Камера буде розташована між ними.

Смартфон Xiaomi Mi Mix 4 отримає 12 Гб оперативної пам'яті і 512 Гб постійної. В якості основи буде задіяний один з чіпів - Snapdragon 888 або Snapdragon 888.

Нагадаємо, раніше компанія Xiaomi представила потужний Power Bank для смартфонів і ноутбуків. Що являє собою пристрій і в чому його відмінність?