Wizz Air запустить 26 нових авіарейсів з України в країни Євросоюзу

Українці зможуть більш комфортно літати до країн Європейського Союзу. Угорська авіакомпанія Wizz Air повідомила про запуск 26 нових авіарейсів з України.

Wizz Air запустить 26 нових авіарейсів з України в країни Євросоюзу - today.ua

Понад два десятки нових авіарейсів Wizz Air має намір запустити з українських повітряних гаваней - Києва, Одеси, Харкова та Львова. Реалізація проекту запланована на період з 2021 до 2022 року. За цей час з України в ЄС почнуть успішно здійснювати рейси сім повітряних суден Wizz Air.

Нові авіарейси Wizz Air дозволять українцям літати з аеропортів рідної країни в Бельгію, Іспанію, Нідерланди та Францію. Імовірно, перші рейси будуть запущені в березні 2022 року. Wizz Air запустить 26 нових авіарейсів з України в країни Євросоюзу

"Це дуже хороші результати, особливо на тлі укладеного вчора Угоди про спільний авіапростір. Це вдвічі збільшить наші можливості і пасажиропотік, а також надасть нам нові технічні можливості і потенціал на майбутнє", - заявив президент Wizz Air Роберт Кері на пресконференції в Києві.

Доленосний договір про "відкрите небо" підписали влади України і Євросоюзу. Тепер європейські перевізники отримають право виконувати внутрішні рейси в межах України, а також призначати перевізників для виконання рейсів за кордон.

Нагадаємо, компанія Нова пошта повідомила про запуск власної авіакомпанії. Рейси здійснюватимуться з двох українських аеропортів.