Вишиванки, спирт і марля: що закуповує Верховна Рада на мільйони гривень з бюджету

Економічна криза в Україні ніяк не бентежить народних обранців. Нові закупівлі Верховної Ради, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті майданчику електронної системи державних закупівель ProZorro, вражають уяву.

Вишиванки, спирт і марля: що закуповує Верховна Рада на мільйони гривень з бюджету - today.ua

Апарат Верховної Ради, поки нардепи на канікулах, закупить бензин для автопарку Парламенту на суму в 9 млн гривень. Це всього лише піврічний запас. Додатково замовлені "фарбувальні" роботи для автопарку.

Ще майже півтора мільйона! гривень витратять на офісні дрібниці - канцелярське приладдя. У списку значаться конверти з золотим логотипом будівлі Верховної Ради, маркери, гумки, магнітниці, коректори, стікери, фломастери і ще близько 80 різновидів канцелярії у величезних кількостях.

Для Верховної Ради вирішили придбати п'ять чоловічих вишиванок "Дубки" по 4 000 гривень кожна. Головні вимоги до вишиванок були висунуті такі: ручна робота і 100-відсоткова бавовна. Вишиванки, спирт і марля: що закуповує Верховна Рада на мільйони гривень з бюджету У серпні запланована закупівля півтори тисячі погонних метрів натуральної вибіленої марлі, ситцю і фланелі, шириною 1 м. Загальна вартість складе рекордні 365 000 гривен.

На ремонт обладнання робочих місць сесійної зали Апарат Парламенту вирішив витратити 119 000 грн, для нардепів полагодять мікрофони, пульти синхронного перекладу, підсилювачі, навушники і т.п.

У серпні буде проведено тендер на ремонт сходів 7-го під'їзду головної будівлі Парламенту на Грушевського, 5. Витратити хочуть близько 300 000 гривен, хоча ремонт планується "косметичний".

Вишиванки, спирт і марля: що закуповує Верховна Рада на мільйони гривень з бюджету Варто відзначити, що недавно для парламентаріїв вже закупили півтонни спирту на суму 11 млн гривень.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України проголосувала за підвищення податків і зборів. Скільки і за що доведеться платити українцям до Держбюджету?