Загальна мобілізація в Україні: студентам іноземних вишів заборонили виїжджати за кордон

В Україні продовжується загальна мобілізація. Стало відомо, що студентам іноземних вишів заборонили виїжджати за кордон у період дії воєнного стану. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Загальна мобілізація в Україні: студентам іноземних вишів заборонили виїжджати за кордон  - today.ua

Зазначено, що з 14 вересня найвище військове керівництво скасувало можливість перетину кордону чоловіками-студентами. Це рішення прийняте у зв'язку з масовою підробкою документів.

Раніше за рішенням вищого військового керівництва студентам, які навчалися за кордоном до 24 лютого, дозволяли виїжджати за межі України для продовження навчання за кордоном. Прикордонники цю норму виконували ы забезпечували пропуск. Однак в останні месяці почались масові підробки документів, які начебто підтверджують навчання чоловіків за кордоном", - зазначив Демченко.

У ДПСУ уточнили, що лише у період із липня по серпень на кордоні було виявлено близько 600 осіб, які використовували підроблені документи. Вони інформували про те, що чоловіки нібито навчалися у закордонних навчальних закладах. Наразі такої "лазівки" більше немає і студентів не випускають із країни.

Як відомо, виїжджати із України не можуть чоловіки 18-60 років. Представник Держприкордонслужби наголосив, що згідно із законом студенти іноземних навчальних закладів не входять до списку осіб, яким дозволяється перетин кордону під час війни.

Загальна мобілізація в Україні: студентам іноземних вишів заборонили виїжджати за кордон Нагадаємо, напередодні російський диктатор Володимир Путін оголосив "часткову мобілізацію" у РФ. Він заявив, що призиватися до армії будуть резервісти, які мають військовий досвід - йдеться про 300 тисяч чоловіків. Однак на практиці повістки почали вручати повсюдно. Одиниці вийшли на мітинги – і їх забрали до поліцейських дільниць. Ймовірно, решта згодна вирушати на фронт і чинити злочини проти українців.

Раніше повідомлялося, куди можуть залучити українських чоловіків без бойового досвіду та бажання воювати.

ДЖЕРЕЛОliga.net