Загальна мобілізація: названо місця, де українцям найчастіше вручають повістки

В Україні три місяці продовжили загальну мобілізацію – до 19 лютого 2023 року. Військовозобов'язаним продовжують роздавати повістки у людних місцях. Стало відомо, де це відбувається найчастіше.

Загальна мобілізація: названо місця, де українцям найчастіше вручають повістки - today.ua

Голова Львівського обласного центру комплектування, полковник Олександр Тищенко повідомив, що уповноважені групи від центрів комплектування проводили мобілізаційні заходи щодо оповіщення військовозобов'язаних у громадських місцях. Для максимального охоплення були обрані місця якомога більшої кількості людей: торгові центри, вокзали, великі вулиці та площі.

"Ці заходи планувалися якраз для того, щоб виявити чоловіків, які не стали на військовий облік. Якби наші громадяни не порушували законів, потреби у таких заходах би не було. Але, на жаль, таким чином деякі особи намагаються ховатися від виконання свого конституційного обов'язку", - цитує фахівця ТСН.

За словами Тищенка, повістки продовжать роздавати на вулицях та у місцях, не заборонених законом. Відзначено, що спочатку упорядковується облік. Експерт наголосив, що "всіх підряд" до армії призивати непотрібно. Є потреба у певних спеціалістах. Якщо іншого законодавчого інструменту для впорядкування обліку не буде, заходи оповіщення для уточнення даних будуть проводитися у людних місцях.

Загальна мобілізація: названо місця, де українцям найчастіше вручають повістки

Нагадаємо, що першочергово комплектування бойових військових частин здійснюється за рахунок колишніх учасників ООС та АТО, а також резервістів. Також проводиться поступове нарощування чисельності підрозділів за рахунок військовозобов'язаних та військовослужбовців.

Усі резервісти та військовозобов'язані у разі зміни місця проживання повинні повідомити про це та стати на військовий облік за новим місцем проживання.

Раніше повідомлялося про вручення повісток українським переселенцям призовного віку.

ДЖЕРЕЛОТСН