Загальна мобілізація: депутату Верховної Ради України вручили повістку на вулиці

Автор: Леся Ловіцька

У Верховній Раді планують розглянути резонансні випадки, які зафіксовано під час загальної мобілізації. Стало відомо, що одному із народних депутатів вручили повістку прямо на вулиці.

Загальна мобілізація: депутату Верховної Ради України вручили повістку на вулиці  - today.ua

Член комітету ВРУ з національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський повідомив, що парламент не влаштовують деякі мобілізаційні методи.

Члени Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки ініціювали засідання, куди запросили керівників на ЗСУ, які відповідають за мобілізаційні заходи. Воно відбудеться наступного тижня. Представник президента в Раді пояснив, що випадки, коли представники військових комісаріатів завдають тілесних ушкоджень військовозобов'язаним та роздають повістки на вулицях, не повинні повторюватися.

"Це неправильний механізм. До речі, можу сказати, не називаючи прізвища, що одному із народних депутатів, члену нашого комітету також на площі вручили повістку. Це свідчить про те, що йде не зовсім кваліфікована процедура", - зазначив Веніславський.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Загальна мобілізація: депутату Верховної Ради України вручили повістку на вулиці

Нагадаємо, що народні депутати не підлягають призову під час мобілізації, тому парламентарій не вирушить воювати.

Федір Веніславський висловився про українських блогерів, які ґвалтували дівчат, а потім розповсюджували їхні фото та відео у соціальних мережах. Після цього фігурантам справи вручили повістки. Однак такий розвиток подій є неприйнятним, вважає депутат. Він наголосив, що служба в армії – не покарання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Це неприпустимо. Замінювати кримінальне покарання службою в армії точно не можна. Злочинці повинні сидіти у в'язниці, а не йти воювати, як це практикують у Росії", - цитує представника ВРУ "Укрінформ".

Раніше повідомлялося, що повістки військовозобов'язаним можуть видавати їхні роботодавці, але є одна умова.