Vodafone запустив нову послугу, яка буде корисна всім абонентам оператора

Нова послуга від Vodafone дозволить мільйонам абонентів стільникового оператора відчувати себе спокійніше і впевненіше. Опція буде корисна абсолютно для всіх користувачів в Україні.

Vodafone запустив нову послугу, яка буде корисна всім абонентам оператора - today.ua

Українці зберігають в пам'яті своїх смартфонів величезна кількість конфіденційної інформації. Якщо раніше, коли люди користувалися переважно простими кнопковими телефонами, про антивірусні програми для них ніхто не замислювався. Згодом гаджети удосконалилися на стільки, що тепер без надійного захисту від зловмисників можна втратити доступ до акаунтів в соцмережах і позбутися всіх грошей на банківських рахунках.

Vodafone пропонує своїм абонентам підключити послугу, яка дозволить встановити на смартфоні антивірус Zillya. Програмне забезпечення створено для захисту девайса від будь-яких вірусів і мережевих погроз.

При підключенні антивіруса від Vodafone, користувачі також зможуть вносити в чорний список будь-які телефонні номери, щоб не дати їм можливості здійснювати дзвінки або СМС-розсилку на свій телефон. Vodafone запустив нову послугу, яка буде корисна всім абонентам оператора Ще одна зручна опція антивіруса від Zillya Vodafone запустив нову послугу для захисту інформації в смартфоні - це функція батьківського контролю. Батьки зможуть заблокувати певні сайти, щоб діти не змогли їх відвідувати. Це можуть бути ігрові сайти, інтернет-магазини, ресурси з неприпустимим для неповнолітніх осіб контентом.

Нагадаємо, оператор стільникового зв'язку Vodafone запускає послуги, яких немає в Україні.