Vodafone запускає у продаж нові SIM-картки зі зменшеним розміром утримувача

Оператор мобільного зв'язку в Україні Vodafone оголосив про важливі зміни в роботі. Починаючи з квітня 2022 року, компанія почне продавати нові SIM-карти - формату half-sized.

Vodafone запускає у продаж нові SIM-картки зі зменшеним розміром утримувача - today.ua

У нових SIM-карт від Vodafone буде зменшено розмір утримувача, що дозволить значно знизити споживання пластику та спростити логістику компанії.

Особливість формату half-sized є SIM-картою, у якої розмір утримувача зменшено вдвічі. Згідно з розрахунками компанії, зменшення власника для SIM-карт удвічі дозволить лише за рік заощадити до 15 тонн пластику і тим самим зробити істотний внесок у захист планети від забруднення. Vodafone запускає у продаж нові SIM-картки зі зменшеним розміром утримувача

"Використовуваний нині класичний утримувач SIM-карти має стандартний розмір банківської картки (86 х 54 мм). Пропонований новий формат утримувача - вдвічі менший (43 х 54 мм). Перехід на формат half-sized SIM дозволить "Vodafone Україна" знизити споживання пластику вдвічі , а також спростить логістичні процеси – для цих карток знадобиться вдвічі менше пакувальних матеріалів та місць для їх зберігання”, - йдеться у повідомленні мобільного оператора Vodafone.

Нагадаємо, Vodafone запускає нову послугу. Телефонні розмови транслюватимуться в Інтернеті.