Vodafone запускає послуги, які не пропонують інші оператори мобільного зв'язку в Україні

Один з найбільших операторів стільникового зв'язку в Україні Vodafone готує до запуску абсолютно нові послуги, які дозволить компанії переманити до себе величезну кількість абонентів.

Vodafone запускає послуги, які не пропонують інші оператори мобільного зв'язку в Україні - today.ua

Vodafone виходить на ринок стаціонарного зв'язку, компанія веде переговори щодо покупки контрольного пакету акцій (99,99%) приватного акціонерного товариства "Фарлеп-Інвест", який працює на даний час під брендом Vega. Крім того, Vodafone має намір придбати близько 95% акцій ТОВ "Кейбл ТВ-ФІНАНСИ".

Якщо угода відбудеться, то Vodafone крім надання послуг мобільного зв'язку і доступу до Мережі, буде також забезпечувати клієнтам фіксований доступ до Інтернету та фіксований телефонний зв'язок на частотному ресурсі в діапазонах 2,3, а також 2,5-2,7 ГГц. Vodafone запускає послуги, які не пропонують інші оператори мобільного зв'язку в Україні За даними експертів, Vodafone зважився на глобальне розширення за рахунок покупки великих компаній, які працюють в сфері здійснення нових для стільникового оператора видів господарської діяльності. Більш того, очікується, що на цьому Vodafone не зупиниться і продовжить розвивати бізнес в сфері телекомунікацій.

Нагадаємо, раніше прес-служби найбільших операторів стільникового зв'язку в Україні Київстар, Vodafone і lifecell пояснили користувачам, чому варто скоріше прив'язати SIM-карту до паспорту.