Влада Києва озвучила нову умову для старту опалювального сезону

Холодний жовтень змушує українців мерзнути в своїх квартирах в очікуванні старту опалювального сезону. У зв'язку з цим, в КМДА розповіли, як жителі міста можуть отримати опалення раніше запланованого терміну.

Влада Києва озвучила нову умову для старту опалювального сезону - today.ua

Щоб опалювальний сезон в Києві почався раніше, ніж це було заплановано, мешканці багатоповерхових будинків повинні скласти відповідну заяву і надати його на розгляд в КМДА. Підписатися під документом має не менше половини власників квартир у багатоповерхівці.

"Ми даємо можливість тим будинковим громадам, які хочуть отримати опалення вже зараз", - розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Таким чином, якщо мешканці будинку хочуть, щоб їх квартири отримали тепло, вони повинні утворити ініціативну групу, яка звернеться із заявою в КМДА. Влада Києва озвучила нову умову для старту опалювального сезону Для цього необхідно зробити цифрову копію документа і відправити її на адресу електронної пошти КМДА. Однак, якщо заява не підпишуть більше половини мешканців будинку, то його не приймуть до розгляду.

Як відомо, старт опалювального сезону в Україні запланований на час, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів поспіль не перевищує 8 градусів Цельсія. При цьому, не варто забувати, що опалення може значно подорожчати на тлі підвищення цін на газ в Україні і в Європі.

Нагадаємо, українцям розповіли про можливості розрахуватися з боргами за послуги ЖКГ перед стартом опалювального сезону.