Власників землі в Україні обкладуть новими великими податковими відрахуваннями

Система оподаткування в Україні продовжує вдосконалюватися. Новий вид відрахувань в розмірі близько 1500 гривень введуть для всіх, хто володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

Власників землі в Україні обкладуть новими великими податковими відрахуваннями - today.ua

Новий податок на землю "мінімальне податкове зобов'язання" (МНО) влада України має намір впровадити з 2023 року. Щорічно власники і орендарі наділів повинні будуть здійснювати внески в розмірі близько 1400 гривень з кожного гектара. Йдеться про ті земельні ділянки, які знаходяться за межами населених пунктів.

МНО зобов'язане щорічно надходити в казну держави в будь-якому випадку, навіть якщо на ділянці не здійснюється господарська діяльність, вирощені врожаї не продаються, а також якщо окремо були сплачені податки, які пов'язані з обробкою землі. Власників землі в Україні обкладуть новими великими податковими відрахуваннями Таким чином, мінімальне податкове зобов'язання з 2023 року мають будуть взяти на себе абсолютно всі власники і орендарі земельних ділянок. Навіть якщо вони платять податки з доходу від реалізації с/г продукції, ПДФО та військовий збір з зарплати працівників і з оренди ділянок.

Відзначимо, що МНО буде введено в законодавство України, якщо Верховна Рада підтримає в другому читанні проект закону №5600, а потім ще повинен підписати президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в 2022 році в Україні рекордно зросте податок на житло. Скільки будуть платити українці за власні квартири і будинки?