У Vodafone розповіли, як заощадити гроші на оплаті мобільного зв'язку та інтернету

Одна з найпопулярніших послуг від мобільного оператора Vodafone дозволяє економити сімейний бюджет і час, але при цьому забезпечує постійний доступ в Інтернет і можливість дзвонити навіть за кордон.

У Vodafone розповіли, як заощадити гроші на оплаті мобільного зв'язку та інтернету - today.ua

Забути про необхідність щомісяця поповнювати рахунок і знизити витрати на мобільний зв'язок і доступ до Мережі, дозволяє зручна послуга від Vodafone "Рік без абонплат". Протягом 12 місяців можна буде забути про оплату пакета послуг оператора стільникового зв'язку.

В рамках сервісу "Рік без абонплат" враховується не 28 днів, а повний календарний місяць, що теж допомагає економити гроші. Якщо порахувати, скільки за рік абоненти операторів мобільного зв'язку переплачують за додаткові два-три дні, то сума виходить значною.

Щоб підключити послугу "Рік без переплат", слід вибрати найбільш підходящий для вас тариф, який включає певну кількість Гб інтернету (7, 20 або повний безліміт).

Спілкування в мережі Vodafone протягом року буде повністю безлімітним, а ось на інші мережі по Україні користувачі можуть отримати 150, 250 або 350 хвилин, в залежності від ого, який пакет вони виберуть. Крім того, "Рік без переплат" дарує 50 хвилин на дзвінки за кордон - в Польщу, Німеччину, Італію і ще 27 країн світу. У Vodafone розповіли, як заощадити гроші на оплаті мобільного зв'язку та інтернету Вартість послуги Vodafone "Рік без переплат" становить 1375, 1980 або 2860 гривень на 12 місяців. Ціна залежить від можливостей пропонованих тарифів. Який би з акційних пакетів ви не вибрали, в Vodafone обіцяють, що в кінцевому підсумку ви зможете заощадити до 2 щомісячних платежів.

Виходить, що користуватися послугами Vodafone ви будете 12 місяців, а заплатите за все за 10. Підключитися до послуги "Рік баз абонплат" можна, набравши на своєму смартфоні * 365 # і натиснувши кнопку виклику.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київстар і Vodafone пообіцяли захистити абонентів від непомітного підключення платних послуг.