У Viber з'явилася зручна функція, що раніше була лише в Telegram

Месенджер Viber став ще зручнішим для користувачів. Тепер в ньому можна використовувати нову функцію, що дозволяє створювати красиві і привабливі повідомлення.

У Viber з'явилася зручна функція, що раніше була лише в Telegram - today.ua

Функція форматування тексту давно використовується в месенджері Telegram. Завдяки старанням розробників, тепер і в Viber можна не тільки відредагувати вже відправлене повідомлення, виправивши помилки, але і виділити фрази жирним шрифтом, курсивом або зробити слова закресленими.

Форматування тексту можна зробити як шляхом вибору потрібного пункту на панелі управління Viber, так і використовуючи символи. Наприклад: «*» дозволить виділити частину тексту жирним шрифтом, «_» - курсивом, «~» - зачекнутим, а «" »- моноширінним (коли всі знаки стають однаковими по ширині). Поставте по одному потрібному вам символу на початку і в кінці тієї частини тексту, форматування якої хочете змінити. Програма все зробить за вас.

У Viber з'явилася зручна функція, що раніше була лише в Telegram Не варто забувати також про ще одну зручну функцію месенджера - це чат-боти Viber, завдяки яким можна оплачувати товари і послуги.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські розробники створили месенджер, який замінить Telegram і Viber. Kawoon - стане зручною платформою для комунікацій користувачів в групах, а щоб розділити пости між собою, використовується комбінація з стрічки і чату.