В Україну завезли заражені небезпечним шкідником мандарини з Туреччини

Автор: Шевченко Лилия

Небезпечні мандарини потрапили на територію України із Туреччини. Цитрусові виявилися зараженими карантинним шкідником, який відкладає яйця у м'якоті плодів.

В Україну завезли заражені небезпечним шкідником мандарини з Туреччини - today.ua

У мандаринах із Туреччини, який був доставлений на митний термінал у Чернівцях, виявлено небезпечного шкідника – середземноморську плодову муху. Про це повідомили у Головному управлінні Держспоживслужби у Чернівецькій області.

"30 грудня 2021 року на митному терміналі Чернівці при інспектуванні та фітосанітарній експертизі у вантажі з мандаринами (19,8 тонн), що прямував з Туреччини, виявлено середземноморську плодову муху (личинки в живому стані). Вантаж повернуто в країну експортера", — йдеться у повідомленні ГУ Держспоживслужби.

В Україну завезли заражені небезпечним шкідником мандарини з Туреччини Зазначимо, що середземноморська плодова муха – це небезпечний карантинний шкідник, який здатний гострим кінцем яйцекладу проколоти шкірку мандарину, гранату, авокадо, апельсина, банана, яблука, абрикоса, персика та інших видів фруктів та овочів. Мушка відкладає в м'якоть плода близько двадцяти яєць, у тому числі утворюються личинки.

Популярні зараз

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

Три українські банки навмисно пошкоджували готівкові гривні

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Росія застосувала у Харківській області нову потужну електронну зброю

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Уражені фрукти швидко гниють, псується їх смак та запах. Щоб шкідники не потрапили на територію України, на митних терміналах здійснюють перевірку ввезених фруктів та овочів на предмет зараження. Партії з виявленими шкідниками відправляють до країни, з якої вони надійшли.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні погіршилася якість ковбаси. Як захиститись від небезпечної підробки?