В Україні значно подешевшають квартири в будинках радянських часів

Пріоритети українців в сфері нерухомості кардинально змінилися, оскільки на ринку з'явилися більш вигідні пропозиції. Крім того, інтерес громадян до покупки нового житла підігріла дешева іпотека.

В Україні значно подешевшають квартири в будинках радянських часів - today.ua

Експерти прогнозують в Україні збільшення вартості 1- та 2-кімнатних квартир в новобудовах, а також якісної "вторинки". Однією з причин збільшення попиту на житло стало впровадження державою іпотеки під 7 відсотків, з мінімальним першим платежем в 15 відсотків від загальної вартості житлоплощі.

Звичайно, дешева іпотека поки не викликає довіри у більшості громадян країни. Як розповів керівник компанії Perfomance Management Сергій Сароян, зниження ставок по іпотеці (до недавнього часу гроші на житло видавали під 18 відсотків), дозволять утримати попит на квартири на рівні минулого року. В іншому випадку, економічна криза, низькі зарплати і інфляція призвели б до різкого зниження попиту на ринку нерухомості. В Україні значно подешевшають квартири в будинках радянських часів Найближчим часом ріелтори очікують підвищення цін на квартири в нових будинках і комфортабельного житла на вторинному ринку. При цьому, ціни на морально і фактично застаріле житло в будинках, побудованих в радянські часи, знизяться.

"У відсутності інших реальних альтернатив нерухомість залишається єдиним зрозумілим способом інвестування для українців", - упевнений Сергій Сароян.

Нагадаємо, раніше експерти спрогнозували зростання цін на оренду житла в Україні.