В Україні запустять реформу, яка вдвічі зменшить податкові відрахування для всіх

Автор: Шевченко Лилия

Влада України має намір запровадити нову податкову реформу в країні, яка дозволить вдвічі знизити всі види податкових відрахувань. Проте зроблено це буде за дотримання дуже важливих умов.

В Україні запустять реформу, яка вдвічі зменшить податкові відрахування для всіх - today.ua

Керівник комітету Верховної Ради з фінансів та податків Данило Гетьманцев в одному зі своїх останніх інтерв'ю розповів про плани влади запустити в Україні безпрецедентну податкову реформу. За словами нардепа, реформа ґрунтується на зміні суспільного договору та виведенні з тіні всіх зарплат у державі. Це дозволить знизити вдвічі прибутковий податок.

"Хочу, щоб мене почули і не виривали з контексту. Йдеться не просто про податкову реформу. Йдеться про зміну суспільного договору. Те, що пропонуємо ми, — суттєве (удвічі) зменшення ставки податків на доходи в обмін на повну відмову від практик ухилення від оподаткування. Це не можна насадити зверху, це можна лише прийняти новим громадським консенсусом. Тому для ухвалення цієї концепції потрібен консенсус", - розповів про головну умову зниження оподаткування в Україні Данило Гетьманцев.

В Україні запустять реформу, яка вдвічі зменшить податкові відрахування для всіх На сьогоднішній день в уряді паралельно опрацьовують дві концепції зниження податків в Україні. Згідно з першою концепцією, пропонується скасувати військовий збір та об'єднати ПДФО (податок на доходи фізосіб) та ЄСВ (єдиний соцвнесок). Автори другої концепції пропонують зменшити ставку ПДФО вдвічі.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Каменем спотикання для впровадження будь-якої із запропонованих урядом концепцій зниження податків в Україні є невпевненість, що зменшення внесків призведе до виведення зарплат із тіні. Гетьманцев зазначив, що лише у тому випадку, якщо буде виключено можливість ухилення від оподаткування зарплат та інших доходів, ставку податку можна буде зменшити вдвічі.

Нагадаємо, роботодавцям в Україні дозволять сплачувати один податок замість трьох. Як це вплине на рівень прибутків працівників?