В Україні заборонили дистанційно працювати деяким категоріям громадян

Автор: Шевченко Лилия

Уряд України на законодавчому рівні заборонив деяким категоріям громадян працювати у дистанційному режимі. Названо професії, яким доведеться повернутися з-за кордону в Україну, щоб продовжити роботу на робочому місці.

В Україні заборонили дистанційно працювати деяким категоріям громадян - today.ua

Кабінет міністрів України схвалив постанову № 440 про заборону дистанційної роботи для працівників державних органів та державних службовців у період дії воєнного стану. Виконання робочих обов'язків за межами України допускається лише у разі офіційного службового відрядження.

Крім того, у постанові Кабміну дозволяється віддалена робота за наявності організаційних та технічних можливостей для виконання їх посадових обов'язків лише за рішенням керівника державної служби у державному органі.

В Україні заборонили дистанційно працювати деяким категоріям громадян

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У разі перебування державного службовця або працівника державного органу в робочий час в Україні за межами робочого місця без рішення керівника державної служби, або за кордоном, крім перебування у службовому відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосовано дисциплінарне стягнення відповідно до законом", - йдеться у тексті урядової постанови.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, які вакансії для чоловіків будуть затребуваними після війни. Працівники яких спеціальностей не залишаться без роботи та скільки вони зможуть заробити?