В Україні зросла вартість оренди квартир: як відрізняються ціни по регіонах

Державна служба статистики оприлюднила інформацію щодо зміни вартості оренди квартир в Україні. У середньому за 2021 рік плата за місячну оренду однокімнатної квартири зросла з 3903 до 4294 гривень.

В Україні зросла вартість оренди квартир: як відрізняються ціни по регіонах - today.ua

Найдорожче житло, як і раніше, в Києві. Середня вартість оренди квартири у столиці сягає 8513 гривень на місяць. На другому місці за цінами на орендну плату за житло опинився Львів. Тут щомісяця доведеться платити за оренду квартири в середньому 5 191 гривень.

Замикає трійку лідерів Одеська область з місячною платою за оренду квартири 5 081 гривень. Трохи дешевше обійдеться оренда житла в Харкові – близько 4 966 гривень.

Найнижчі за регіонами України ціни на оренду житла у Луганській області – 2 256 гривень на місяць, трохи дорожче зняти квартиру на місяць можна у Сумській та Івано-Франківській областях, по 2 364 та 2 619 гривень відповідно. В Україні зросла вартість оренди квартир: як відрізняються ціни по регіонах Загалом, за даними Держстату, у середньому в країні ціни на оренду житла за 2021 рік зросли на 10%, за 2020 рік вартість орендованих квартир збільшилася на 5,5%.

Нагадаємо, в Україні стрімко дорожчає оренда житла. Ціни зросли навіть у селах.