В Україні зростуть тарифи на передачу електроенергії у 2022 році

В Україні значно підвищать тариф на послуги із передачі електричної енергії. Точну дату підвищення вартості повідомили у Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ).

В Україні зростуть тарифи на передачу електроенергії у 2022 році - today.ua

Так, своїм рішенням НКРЕКУ збільшила на 17,6% тарифи Укренерго на постачання електроенергії у 2022 році. Послуги з транспортування після Нового року зростуть до 345,64 грн/МВт•год (без урахування податку на додану вартість).

У постанові НКРЕКУ йдеться про те, що максимальний розмір заробітної плати, що фінансується за рахунок тарифу на послуги з передачі електричної енергії, не може перевищувати десятикратний розмір середньої заробітної плати, врахованої в структурі тарифу на ці послуги. В Україні зростуть тарифи на передачу електроенергії у 2022 році Як повідомляється, рішення Нацкомісії щодо тарифів на послуги Укренерго набуде чинності з 1 січня 2022 року. Варто зазначити, що цією постановою НКРЕКУ знизила тариф на послуги постачання електричної енергії.

Раніше, у листопаді 2021 року, регулятор прийняв документ, згідно з яким тариф на постачання електроенергії мав збільшитись у січні 2022 року до 352,28 грн за МВтч (без урахування ПДВ).

Нагадаємо, українцям розповіли, як зміняться тарифи на електроенергію до закінчення цього сезону.