Податок на дорогі покупки: в Україні введуть систему жорсткого контролю за витратами громадян

Посилення податкового контролю, яке готує Міністерство фінансів України, торкнеться кожної людини в країні. Під жорсткий і пильний контроль візьмуть не тільки доходи, але навіть і витрати українців.

Податок на дорогі покупки: в Україні введуть систему жорсткого контролю за витратами громадян - today.ua

Очікується, що після податкової амністії, яка розпочнеться 1 вересня 2021 року і триватиме рівно рік, в Україні впровадять жорсткий контроль за всіма доходами та витратами кожного громадянина.

На сьогоднішній день в податкову службу надходить інформація тільки про офіційні доходи громадян України. Однак держава планує взяти під контроль абсолютно всі доходи українців.

У період податкової амністії кожен повинен буде задекларувати все своє майно, включаючи те, що було накопичено в "тіні". Після сплати з загальної вартості готівки, цінних паперів, нерухомості і т.п. 5-9 відсотків податку, буде вважатися, що людина пройшла податкову амністію. Але найцікавіше почнеться після того, як цей період закінчиться ... Податок на дорогі покупки: в Україні введуть систему жорсткого контролю за витратами громадян У 2022 році в податкову буде надходити інформація про всі транзакції з банків. Наприклад, людина купила путівку, машину, будинок або побутову техніку, податкова про це знатиме. Якщо легальні доходи не дозволяють пояснити можливість такої покупки, то тут же буде нарахований податок в розмірі 18% від повної суми покупки.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, як уникнути штрафу в 85 000 гривень за отримання грошей на банківську карту.