В Україні запровадили новий податок на землю

Українцям доведеться сплачувати чималий податок на землю у разі продажу ділянки вдруге. Ця норма закріплена у знаменитому "ресурсному" законі, який ухвалила Верховна Рада.

В Україні запровадили новий податок на землю - today.ua

Заступник голови Громадської спілки "Всеукраїнська аграрна рада" (ВАР) Михайло Соколов розповів, що у прийнятому ВР "ресурсному" законопроекті передбачається нульова податкова ставка податку на землю лише за першого продажу сільськогосподарського паю.

Якщо ж ділянку буде виставлено продаж другий раз на рік, то ставка податку в цьому випадку досягне 5%. Далі, за словами Соколова, якщо за рік земельна ділянка продаватиметься втретє, то відсоткова ставка податку на землю зросте до 18%.

"Другий продаж за рік оподатковуватиметься за ставкою 5%, якщо це вже третій продаж, то ставка буде 18%", - розповів заступник голови Громадської спілки "Всеукраїнська аграрна рада".

В Україні запровадили новий податок на землю Михайло Соколов додав, що завдяки ухваленому Парламентом "ресурсному" закону вдалося внести зміни до податкового законодавства. Раніше перший продаж паю обкладався податком за ставкою 5%, зараз він став нульовим.

Нагадаємо, українцям пояснили, у яких випадках може загрожувати конфіскація земельної ділянки. Які порушення не можна допускати при купівлі-продажу паїв?