В Україні тарифи на передачу електроенергії для населення збільшаться з 1 квітня

Українців попередили про зростання тарифів на передачу електроенергії з 1 квітня 2022 року. Внаслідок цього суми у платіжках для населення значно збільшаться.

В Україні тарифи на передачу електроенергії для населення збільшаться з 1 квітня - today.ua

Компанія Укренерго наполягає на підвищенні тарифів на передачу електроенергії для побутових споживачів. Оператор електромереж планує збільшити розцінки із 1 квітня. Для цього відбудуться публічні обговорення нових тарифів, призначені на 7 лютого 2022 року.

Влада України "забула" закласти до державного бюджету на 2022 рік кошти на оплату "зеленої" електроенергії, тому, як стверджують в Укренерго, доведеться підвищувати тариф на послуги з передачі електроенергії для населення. Крім того, компанія запланувала підвищення заробітних плат працівникам у середньому на 13%, що також має отримати додаткові джерела фінансування. В Україні тарифи на передачу електроенергії для населення збільшаться з 1 квітня В Укренерго розрахували, що вартість транспортування енергоресурсу для населення України має зрости на 29,1% до 446,24 гривень/МВт-годину. Це дозволить покрити поточні витрати компанії.

Варто зазначити, що після закінчення опалювального сезону в Україні буде переглянуто тарифи на електроенергію для побутових споживачів. Економісти прогнозують, що платіжки українців за світло "важчатимуть" щороку більш ніж на 25%.

Нагадаємо, українцям розповіли, із чим пов'язані віялові відключення електроенергії, на які скаржаться мешканці всіх населених пунктів країни.