В Україні створили безкоштовний додаток для підтримки зв'язку в умовах слабкого інтернету

В Україні IT-фахівці та волонтери створили унікальний додаток, який допоможе підтримувати зв'язок з близькими навіть за умов дуже слабкого інтернету. Розробники вважають, що він стане у нагоді людям, які змушені жити в умовах повномасштабної війни з російськими окупантами.

В Україні створили безкоштовний додаток для підтримки зв'язку в умовах слабкого інтернету - today.ua

Додаток Dobre.app – "Добре - турбота про батьківщину" допоможе українцям підтримувати зв'язок з рідними та друзями, щоб повідомляти їх про свою безпеку. Встановивши його, можна буде автоматично бачити статус близької людини, швидко та зручно дізнаватися про те, що з нею все гаразд.

Користувачі можуть створити список своїх знайомих та бачити їхні статуси. Зелений означає, що проблем немає, а червоний свідчить про небезпеку. Дізнавшись про проблеми, можна вийти на контакт та надати допомогу.

Додаток можна завантажити за посиланням: https://dobreapp.com/#ua - встановлення та використання безкоштовні.

В Україні створили безкоштовний додаток для підтримки зв'язку в умовах слабкого інтернету

Зазначено, що геолокація не дозволяє використовувати програму анонімно. Проте розробники вже гадають, як реалізувати таку можливість для всіх, кому це потрібно.

"Ми цінуємо свободу та самостійність, тому ви самостійно можете обирати інтервали перевірки вашого статусу безпеки. Якщо за фіксований час ви не оновили інформацію та пропустили повторні питання – всі контакти отримають повідомлення, що у вас виникли проблеми. Ми віримо, що автоматизована перевірка безпеки скоротить час, нерви і допоможе провести кілька хвилин розмови у спокої, адже ви вже знаєте основне – чи в безпеці важливі для вас люди", - зазначено в описі додатку.

Наголошено, що тепер українцям не потрібно встановлювати купу месенджерів, а лише один, який не займає багато місця у пам'яті смартфона.

Раніше повідомлялося, що додаток Приват24 працюватиме навіть без інтернету.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua