В Україні розширили список банків, які блокуватимуть картки боржників

В Україні до переліку банків, які блокуватимуть рахунки клієнтів за борги, увійшло ще кілька фінансових установ. Картки боржників автоматично закриватимуть до рішення суду.

В Україні розширили список банків, які блокуватимуть картки боржників - today.ua

До переліку банків, які взяли на себе зобов'язання автоматично блокувати рахунки боржників, додалися три фінустанови. Наразі в Україні діє 18 банків, які на вимогу державних та приватних виконавців закриватимуть банківські картки своїх клієнтів.

Повний перелік банків, які блокують рахунки за борги донедавна мав такий вигляд: "ПриватБанк"; "Універсал Банк"; "Оксі банк"; "Таскомбанк"; "Індустріалбанк"; "Банк Схід"; "Прокредит Банк"; "Львів"; "Конкорд"; "Кредобанк"; "Ідея Банк"; "Метабанк"; "Український капітал"; "Агропросперіс Банк"; "Радобанк". В Україні розширили список банків, які блокуватимуть картки боржників До списку також увійшли три фінансові установи - "Райффайзен банк Аваль", "ОТП Банк" та "УкрСиббанк". Згідно з наказом Міністерства юстиції, ці банки отримають право блокувати карти клієнтів за борги на вимогу відповідних органів з 23 березня 2021 року.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ПриватБанк почав блокувати навіть зарплатні картки військовослужбовців, які отримують гроші лише від держави. У банку жодної відповідальності він не беруть і стверджують, що керуються вимогами чинного законодавства.