В Україні пройдуть перевірки доходів і майна громадян за прикладом США

В Україні перевірять на легальність доходи і майно громадян. Про це розповів глава комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

В Україні пройдуть перевірки доходів і майна громадян за прикладом США - today.ua

Нардеп від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев відзначив, що перевірці підлягають майно, доходи і заощадження громадян країни, які перевищують встановлені законом про податкову амністію нормативи. Єдина можливість уникнути проблем - це самостійно легалізувати всі свої доходи і майно в рамках добровільної амністії.

"Це називається "непрямі методи податкового контролю". І відповідний законопроект розробляється Кабінетом міністрів. Ми побачимо, про що йде мова, але ці спрямовані методи податкового контролю, вони застосовуються в багатьох країнах світу, в Сполучених Штатах", - уточнив нардеп.

В Україні пройдуть перевірки доходів і майна громадян за прикладом США Якщо громадянин не зможе пояснити джерела своїх доходів і майна, то йому доведеться сплатити податок на різницю між доходами, розміри яких не підлягають амністії, і реальним майном. Цінним майном буде вважатися нерухомість, транспортні засоби, і "дорогі речі".

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, що буде відбуватися в країні після того, як завершиться термін дії добровільної амністії.