В Україні очікується новий етап підвищення зарплат: кому збільшать виплати у 2022 році

В Україні назвали професії, які стануть високооплачуваними у 2022 році. Нові перспективи для цих сфер діяльності відкрили карантин та локдауни.

В Україні очікується новий етап підвищення зарплат: кому збільшать виплати у 2022 році - today.ua

Однією з найперспективніших в Україні (як і у всьому світі) на тлі пандемії стала професія медика. Лікарі та медпрацівники стали максимально затребуваними в країні, тому щоб утримати кваліфікованих медиків в Україні, їм підвищать рівень заробітної плати у 2022 році. Про це розповів експерт Esperio Олександр Болтян.

Тривалий карантин та періоди жорсткого локдауну змушують людей все більше залишатися вдома, а продукти харчування та речі першої необхідності замовляти з доставкою додому.

"Перспективи в логістиці пов'язані з тим, що через заборони виходити на вулицю споживачі все частіше користуватимуться послугами доставки", – стверджує фахівець.

В Україні очікується новий етап підвищення зарплат: кому збільшать виплати у 2022 році На сьогоднішній день, в IT-сфері рівень зарплат і так перевищує середні показники оплати праці в країні, але в 2022 році професіоналам у цьому секторі знову підвищать щомісячні виплати. Справа в тому, що за IT-фахівців конкурують не лише вітчизняні, а й міжнародні компанії.

За даними аналітиків, середнє зростання зарплат в Україні становитиме від 5 до 20%. Залежно від сфери діяльності та рівня професіоналізму працівників.

Нагадаємо, в Україні підвищать мінімальну зарплату, але разом із цим зростуть і податки. Чи відчують українці підвищення рівня життя?