В Україні запропонували запровадити новий вид військового податку: що відомо на даний момент

Автор: Леся Ловіцька

У держбюджеті значний дефіцит, тому влада розглядає можливості його поповнення. В Україні запропонували запровадити новий податок для додаткового фінансування Збройних сил України. Про це повідомив заступник глави Офісу президента Ростислав Шурму.

В Україні запропонували запровадити новий вид військового податку: що відомо на даний момент - today.ua

Чиновник нагадав, що усі військові витрати бюджету під час війни фінансуються виключно за рахунок платників податків.

"Тому розглядатимемо питання запровадження певного податку на Збройні Сили, формулу його проговорюємо, аналізуємо зараз. Але будь-який платник має розуміти, що кожна гривня, яку він не заплатив – це кошти, які були забрані у наших військових", – зазначив Ростислав Шурма.

Також стало відомо, що український уряд планує за підтримки МФУ повернути довоєнні податки. У Верховну Раду незабаром подадуть законопроекти, які набудуть чинності з 1 липня:

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

  • про забезпечення застосування реєстраторів розрахункових операцій у закладах роздрібної торгівлі;
  • про скасування спрощеної системи зі ставкою єдиного податку 2% та повернення до довоєнного режиму для цих платників податків;
  • про відміну мораторію на проведення податкових перевірок.

Влада також планує працювати над побудовою сучасної системи адміністрування доходів, яка включає обмеження можливості ухилення від оподаткування ПДФО через застосування спрощеного режиму оподаткування платниками податків ІІІ групи.

В Україні запропонували запровадити новий вид військового податку: що відомо на даний момент

Нагадаємо, що компанії з оборотом до 10 млрд грн могли перейти на спрощену систему оподаткування – як на третій групі ФОП. Вони платили 2% від доходу замість податку на прибуток (18%) та ПДВ (20%).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, більшу частину пільг, які бізнес отримав у перші місяці війни, вже скасували. Верховна Рада України 21 червня повернула податки та мита на імпорт та розмитнення авто. Уряд у вересні повернув акциз на пальне. 

Раніше повідомлялося, що у наступному році на українців чекають важливі зміни: у нас стане більше податків і менше вихідних.

Головне