В Україні з'явилося дешеве житло: будинок у Межигір'ї можна купити за 5000 доларів

В Україні під час війни збільшилася пропозиція дешевого житла. Будинки у Межигір'ї продають за ціною від 5000 доларів.

В Україні з'явилося дешеве житло: будинок у Межигір'ї можна купити за 5000 доларів - today.ua

У Межигір'ї продають дешеві будинки

На порталі Olx.ua з'явилися оголошення про продаж житла. Так, у Межигір'ї Львівської області можна купити 4-кімнатний будинок площею 100 квадратних метрів лише за 5000 доларів. Це нерухомість, розташована у лісі.

Об'єкт потребує ремонту, проте є бонус – земельна ділянка 25 соток. У будинку немає газу і його не можна провести в горах. Таке житло підійде для відпочинку – відкривається чудовий краєвид, можна милуватися природою на самоті.

Неподалік будинку є кіоск з продуктами і транспортна зупинка.

Продавець повідомив, що у будинку ніхто не живе вже шість років. Зазначено, що потрібно докласти зусиль та привести його до житлового стану. Є пічне опалення, а із комунікацій – свердловина та електроенергія. Поблизу розташований лижний підйом.

В Україні з'явилося дешеве житло: будинок у Межигір'ї можна купити за 5000 доларівВ Україні з'явилося дешеве житло: будинок у Межигір'ї можна купити за 5000 доларів

Неподалік Межигір'я продають житловий 4-кімнатний будинок площею 100 квадратних метрів. Він знаходиться у Жукотині Львівської області, у лісі та недалеко від річки. Поруч – школа та магазин.

У самому будинку веранда та меблі. Також побудовано окрему літню кухню, два льохи, сарай і колодязь. Автобуси прямують до Львова та Турки сім разів на день.

В Україні з'явилося дешеве житло: будинок у Межигір'ї можна купити за 5000 доларівВ Україні з'явилося дешеве житло: будинок у Межигір'ї можна купити за 5000 доларів

Загалом сучасний будинок у невеликому населеному пункті із санвузлом в Україні коштує від 10 тисяч доларів. Ціни на нерухомість будуть нижчими у маленьких селах та містах, далеко від обласних центрів. Старі споруди обійдуться дешевше. Зазвичай таке житло купують заради ділянки, а потім будують нові об'єкти з комунікаціями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні можна купити трикімнатну квартиру за 1000 доларів.

ДЖЕРЕЛООбозреватель