В Україні з'явилась нова авіакомпанія Air Ocean Airlines: названі напрямки польотів та вартість квитків

В Україні з'явилась нова авіакомпанія Air Ocean Airlines, яка здійснюватиме пасажирські авіаперельоти в межах країни, а також за кордон. У компанії розповіли, куди українці матимуть змогу літати за демократичними цінами, але з комфортом.

В Україні з'явилась нова авіакомпанія Air Ocean Airlines: названі напрямки польотів та вартість квитків - today.ua

Літаки нової української авіакомпанії Air Ocean Airlines базуватимуться переважно на аеропорту "Київ" (Жуляни), а також в інших регіонах України. Починаючи з кінця листопада 2021 року, лоукостер запустить комерційні перевезення пасажирів за семи напрямками.

Виконавчий директор Air Ocean Airlines В'ячеслав Геріга зазначив, що літаками Air Ocean буде два класи обслуговування – економ та преміум-економ.

На даний момент авіакомпанія отримала дозвіл на здійснення авіаперевезень пасажирів за сімома напрямками: Київ – Львів; Чернівці – Київ; Запоріжжя – Київ; Львів – Харків; Львів – Дніпро; а також Київ – Амман та Чернівці – Стамбул. В Україні з'явилась нова авіакомпанія Air Ocean Airlines: названі напрямки польотів та вартість квитків Середня ціна квитків на авіалайнери Air Ocean Airlines складає близько 1500 гривень на один бік. Авіакомпанію Air Ocean Airlines було засновано у вересні 2020 року, свій перший рейс компанія запустила 30 жовтня 2021 року за маршрутом Київ – Миколаїв.

Нагадаємо, популярний авіаперевізник Windrose оголосив про скорочення кількості рейсів в Україні. Названо основні причини.