В Україні підвищать зарплати чинним та колишнім військовослужбовцям

Автор: Шевченко Лилия

Влада України вирішила підвищити рівень доходів діючих та колишніх військовослужбовців. З 1 березня 2022 року зростуть зарплати військовослужбовцям, а також підвищать пенсії колишнім військовим ЗСУ.

В Україні підвищать зарплати чинним та колишнім військовослужбовцям - today.ua

Як розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, зарплати військовослужбовцям Збройних Сил збільшаться з 1 березня поточного року на 30%. Крім того, буде збільшено загалом бюджет Міноборони.

"Президент підписав відповідний указ, і необхідні законопроекти вже зареєстровані у Верховній Раді. Передбачається, що бюджет Міністерства оборони для потреб Збройних сил України буде збільшено на 11,8 млрд грн. Очікуємо на швидку підтримку цієї ініціативи у парламентській залі", — повідомив глава українського Уряду.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні підвищать зарплати чинним та колишнім військовослужбовцям Пенсії військовослужбовцям та УБД (учасникам бойових дій) збільшать із прожитковим мінімумом для непрацездатних осіб. Індексація у розмірі 14% стосуватиметься основних розмірів військових пенсій для більш ніж 524 тисяч військових, звільнених за віком у запас. Середній розмір підвищення становитиме 700 гривень.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Нагадаємо, раніше глава українського Кабміну розповів, що буде з обіцяним підвищенням зарплат та пенсій військовослужбовцям, якщо на території країни розпочнуться бойові дії.