В Україні підвищать податки, після чого різко подорожчають звичайні і електронні сигарети

У проект Держбюджету на 2022 року внесли підвищення акцизного збору на звичайні і електронні сигарети. Податки виростуть щонайменше на 20%, що спричинить за собою значний стрибок цін.

В Україні підвищать податки, після чого різко подорожчають звичайні і електронні сигарети - today.ua

Підвищення вартості торкнеться всіх видів сигарет, включаючи тютюнові вироби, які призначені для електричного нагріву за допомогою підігрівача і з електронним управлінням.

На звичайні сигарети ставка акцизного податку в 2022 році буде підвищена на 20% - мінімум до 1 306,37 гривень за 1000 штук.

Тютюнові вироби для електричного нагрівання також подорожчають на 20%, акциз на них підвищать до 1 747,6 гривень за 1000 штук. В Україні підвищать податки, після чого різко подорожчають звичайні і електронні сигарети Якщо влада України затвердять цей пункт в Держбюджеті на 2022 рік, то українцям доведеться або більше витрачати грошей на шкідливі звички, або долучатися до здорового способу життя. Не кожен сімейний бюджет витримає такі значні витрати, враховуючи, що паралельно з сигаретами дорожчають багато інших груп товарів, зростає комуналка, підвищуються ставки оподаткування.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні заборонять продаж сигарет і алкоголю в мережах супермаркетів і великих магазинів.