В Україні підвищать мінімальну зарплату та всі прив'язані до неї виплати

В Україні очікується черговий етап підвищення важливого соціального стандарту – мінімальної заробітної плати. Після підвищення "мінімалки" українцям перерахують зарплати та цілу низку інших щомісячних виплат.

В Україні підвищать мінімальну зарплату та всі прив'язані до неї виплати - today.ua

Згідно з планами уряду, мінімальна зарплата в Україні з 1 грудня 2021 року зросте з нинішніх 6000 гривень до 6500. З 1 жовтня 2022 року в Україні мінімальна зарплата зросте до 6500-6700 гривень. Таким чином, соцстандарт у 2022 році підвищать лише на 3 відсотки, що становитиме 200 гривень.

Остаточне рішення щодо підвищення мінімальної зарплати у 2022 році в керівництві держави поки що ухвалили лише в першому читанні, до кінця року проект Держбюджету, в якому закріплені плани щодо збільшення мінімалки, має бути прийнятий остаточно. В Україні підвищать мінімальну зарплату та всі прив'язані до неї виплати Варто зазначити, що громадяни України, які отримують за свою працю мінімальну зарплату, навряд чи зможуть відчути покращення свого фінансового стану після підвищення виплат на 3 відсотки, оскільки рівень інфляції у 2022 році, згідно з проектом бюджету, має зрости на 6,2 відсотка.

Нагадаємо, в Україні прогнозують зростання середньої заробітної плати на 10%. У яких галузях готові платити за працю високі зарплати?